Dodano: 2018-07-30 07:43:02

Wolne terminy 2019

Dni wolnych do rezerwacji w Złotej Koronie coraz mniej, dlatego serdecznie zachęcamy do sprawdzenia dostępnych terminów już teraz. Warto zamawiać dogodną datę z wyprzedzeniem, ponieważ (co bardzo nas cieszy) organizacja wesel i przyjść okolicznościowych cieszy się u nas coraz większym zainteresowaniem, ale równocześnie zależy nam na tym, by każdy miał szansę na organizację imprezy dokładnie w tym dniu, w którym mu pasuje ? stąd zapraszamy do zapoznania się z ostatnimi wolnymi terminami 2018 już teraz.
Dodano: 2018-07-30 07:42:47

Wesele Kasi i Tomka

Kasia i Tomek to jedna z wielu par, które zdecydowały się na organizację przyjęcia weselnego właśnie u nas. Z drugiej strony trzeba pamiętać, że każda jedna para jest bardzo wyjątkowa ? dlatego już nie możemy się doczekać zarówno przyszłej Młodej Pary, jak i jej gości, którzy wniosą unikatową atmosferę do tego miejsca. Zapowiada się naprawdę huczne wesele i szampańska zabawa, tym samym jesteśmy naprawdę mocno zaszczyceni faktem, że możemy stać się częścią tego wszystkiego i to w tak bezpośredni sposób.
Dodano: 2018-07-30 07:42:30

Wesele Adama i Ewy

Adam i Ewa, jak pięknie to brzmi! Postaramy się również o to, by wesele tej Młodej Pary w naszych progach było równie pięknym wydarzeniem. To już wkrótce przy naszych stołach zasiądą szanowani goście tych zakochanych, a my z największą przyjemnością sprawimy iż ich pobyt tutaj będzie miłym wspomnieniem jeszcze długo po zakończeniu samego wydarzenia. Zadbamy o każdy szczegół - od przygotowani pysznych dań, po profesjonalną obsługę. W końcu to najważniejszy dzień życia jakże zakochanych Ewy i Adama!