Licząc na udane przyjęcie – nie można się przeliczyć stawiając na „Złotą Koronę”. W ciągu całego roku kalendarzowego nie brakuje okazji zachęcających do celebracji w gronie rodziny i znajomych. Te ważne chwile warto uświetnić w jak najlepszy sposób, nie tylko otaczając się bliskimi osobami, ale też sprawiając, by każdy wracając myślami do tego wydarzenia miał uśmiech na twarzy!

„Złota Korona” to wybór idealny dla wszystkich osób zainteresowanych organizacją imprez okolicznościowych w pięknym miejscu i wygodnej lokalizacji. 

Zapraszamy między innymi na:

- przyjęcia komunijne, chrzciny, bierzmowania
- studniówki, półmetki
- rocznice i jubileusze
- imprezy urodzinowe, imieninowe
- spotkania klasowe
- wszelkie inne imprezy okolicznościowe

Wszystkich uczestników przyjęcia przywita przyjazna atmosfera i profesjonalna obsługa. Na miejscu czekają liczne miejsca parkingowe oraz pokoje gościnne. Oddajemy do dyspozycji dużą salę taneczną oraz jadalnię, gdzie na życzenie gości możemy stoły i krzesła ustawić w dowolnej konfiguracji. Nad kulinarną stroną imprez czuwa wykwalifikowana kadra kucharzy i obsługa kelnerska. Można wybrać menu z jednego z trzech dostępnych pakietów cenowych – tak, aby dania były dopasowane do gustu i budżetu.

Zachęcamy do kontaktu z nami w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań dotyczących oferty. Z największą przyjemnością odpowiemy na wszelkie zapytania i zadbamy o kompleksowe przygotowanie przyjęcia. Bez względu na to jaka okazja będzie świętowana – zawsze stajemy na wysokości zadania!