Gdy w grę wchodzą tematy biznesowe – wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Nie ma znaczenia, czy chodzi o seminarium szkoleniowe, targi branżowe czy bankiet uświetniający udany sezon – od przyjęć biznesowych wymaga się perfekcji. 

„Złota Korona” - profesjonalnie, elegancko, kompleksowo

Tutaj wychodzimy naprzeciw potrzebom i nawet najwyższym wymaganiom przedsiębiorstw z różnych branż, które wiedzą iż to często właśnie podczas imprez biznesowych padają najważniejsze dla firmy decyzje. „Złota Korona” to idealne miejsce do organizacji przyjęć o charakterze lokalnym, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przyjęcia biznesowe w „Złotej Koronie” to:

- łatwy, wygodny dojazd (zaledwie kilka minut od drogi krajowej E75)
- duży parking z miejscami na 20 pojazdów
- kompleksowo przygotowane menu
- sala idealnie nadająca się do wszelkich targów, prezentacji, przemówień
- pokoje do dyspozycji gościnne
- nienaganna i zawsze uśmiechnięta obsługa
- atrakcyjne pakiety cenowe

Pragniemy także zwrócić uwagę na elegancki wygląd wnętrza naszego lokalu – będzie on stanowił idealną oprawę do imprez firmowych czy wydarzeń branżowych wszelkiej maści. Tym samym przyczyni się do ocieplenia wizerunku firmy odpowiedzialnej za organizację, podnosząc jej prestiż i sympatię na rynku.

Jesteśmy do dyspozycji, w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości. Wyróżnia nas nie tylko kompleksowość, ale i elastyczność – dlatego zachęcamy do kontaktu i przedstawienia swojej wizji przyjęcia biznesowego, którą to wspólnymi siłami postaramy się wspólnie zrealizować.