Bez względu na to, czy marzy się o przyjęciu skromnym czy o uroczystości na bogato – w naszym lokalu każda Młoda Para i jej goście zostaną potraktowani po królewsku! W końcu nazwa zobowiązuje, a my dotrzymujemy obietnic.

Dlaczego warto urządzić swoje wesele w "Złotej Koronie"?

Przyjęcie weselne pozostaje w pamięci na całe życie – w końcu to jeden z najważniejszych dni w życiu. Nie można zatem pozostawiać wyboru sali weselnej przypadkowi, ale wybrać tą która jest spełnieniem marzeń zakochanych. Idealna miłość wymaga idealnej oprawy!

Sala weselna „Złota Korona” powstała na kanwie wieloletniego doświadczenia i w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców Czechowic-Dziedzic, którzy poszukiwali miejsca do organizacji tego ważnego przyjęcia o wysokim standardzie i w dogodnej lokalizacji. Wybierając nas – można jednak nie tylko mieć pewność co do owych standardów, czy łatwego dojazdu.

Wyróżnia nas ponadto:

- bogate menu dostępne w 3 pakietach cenowych
- przestronne wnętrze, z dużym parkietem i miejsce na stoły o dowolnej konfiguracji
- pięknie urządzony, letni taras 
- 20 miejsc parkingowych
- pokoje gościnne
- profesjonalna i przyjazna obsługa
- dodatkowe atrakcje dla dzieci i nie tylko

To wszystko i wiele więcej, co nasza „Złota Korona” ma do zaproponowania pozwoli tą długo wyczekiwaną noc zamienić w coś niepowtarzalnego wyjątkowego. Zaufało nam już wiele Par, wszystko wskazuje na to iż w kolejnym sezonie weselnym będzie ich jeszcze więcej! Wesele u nas to  inspirujący pomysł na ukoronowanie swojej nowej drogi życia. Zapraszamy!