W ciągu kilkunastu lat działalności naszej firmy Restauracji "SANTANA" przygotowanie przyjęć weselnych udało się nam dopracować do perfekcji, a w podejmowanych przez nas działaniach zawsze na pierwszym miejscu stawiamy profesjonalizm w organizacji przyjęć. 
Idąc naprzeciw Waszym oczekiwaniom proponujemy nowy lokal "Złota Korona"

Jesteśmy po to aby pomóc zrealizować Wasze marzenia związane z tą uroczystością. Organizując przyjęcie w "Złotej Koronie" , możecie mieć pewność, że ten dzień będzie niezwykły. Wspólnie ustalimy menu, dobierzemy dekorację, a personel zadba o każdy najdrobniejszy szczegół imprezy oraz sprawi, że Wy i Wasi Goście będziecie się świetnie bawić.

Serdecznie zapraszamy również do odwiedzenia  "Restauracji "SANTANA"

Na kanwie doświadczenia i z najwyższą starannością, która pozwoli nam stworzyć miejsce doskonałe do celebrowania wszelkich okazji i wydarzeń – cieszymy się, że popularność naszego lokalu „Złota Korona” z dnia na dzień powiększa się. To cieszy nasz cały zespół, a równocześnie motywuje do tego, by podejmować jeszcze więcej starań – dla pełnej satysfakcji każdego gościa, uczestnika tych mniej i bardziej formalnych wydarzeń.

Złota Korona to coś więcej niż miejsce – tutaj tworzy się wspomnienia!

Choć można byłoby powiedzieć, że takich miejsc jak nasze na mapie nawet samych Czechowic-Dziedzic pozwolimy sobie w tym miejscu wyróżnić kilka faktów, które sprawiają, iż warto właśnie wybrać nas, a nie inny lokal:

- wysokiej jakości obsługa i organizacja dowolnych wydarzeń
- pyszne menu dopasowane do indywidualnych gustów, jak i  budżetu
- wygodny dojazd oraz miejsca parkingowe na 20 samochodów
- możliwość skorzystania z noclegu w jednym z naszych pięknie urządzonych pokoi

Poza tym do Państwa dyspozycji oddajemy także piękne tereny znajdujące się na zewnątrz budynku. To tam można zaczerpnąć świeżego powietrza czy też wdać się w miłą pogawędkę i dać na chwilę odpocząć nogom podczas tańców na celebrowanej uroczystości. Pomyśleliśmy o wszystkim – o kąciku dla najmłodszych,  tronach fajnym gadżecie do zdjęć, a nawet o niezbędnikach w każdej toalecie. Na przyjęciu w Złotej Koronie każdy poczuje się potraktowany po królewsku i to jest to, co wyróżnia nas najbardziej na tle jakże szacowanej konkurencji!

Do zobaczenia !